کولر گازی هوشمند کریر
در سال جاری همه چیز در مورد کولر گازی هوشمند کریر است. به ویژه سیستم ۹۰۰۰ BTUH جدید اینورتر. این کولر بازده انرژی بالایی دارد و با مصرف حداقل برق توان خنک‌کنندگی بالای محیط را دارد. به راحتی می‌توان با استفاده از آن دمای محیط را در یک حد مناسب، ثابت نگه داشت. رتبه‌بندی انرژی آن می‌گوید بهترین دستگاه خنک‌کننده و کارآمدترین است که شما می‌توانید دریافت کنید. 
این نوع از کولر به خاطر استفاده از گاز فرئون کارآمد به خوبی می‌تواند دمای محیط را در یک حد مناسب نگه دارد. کمپرسوری که در این نوع از کولر مورد استفاده قرار گرفته می‌تواند در دورهای مختلف کار کند. در صورتی که دمای تنظیم شده با دمای محیط اختلاف زیادی داشته باشد، کمپرسور با دور بالا کار می‌کند. اما زمانی که دمای محیط به دمای تنظیم شده نزدیک شود، سرعت حرکت کمپرسور کم شده و مصرف برق پایین خواهد آمد. 

رده‌بندی انرژی کولر گازی هوشمند کریر

کولر های گازی با توجه به نسبت کارآیی فصلی انرژی خود یعنی (SEER) رتبه‌بندی می‌شوند. SEER نشان دهنده مقدار نسبی انرژی مورد نیاز برای تولید خروجی خنک‌کننده خاص است.
بسیاری از سیستم‌های قدیمی دارای رتبه‌های SEER 6 یا کمتر هستند.با رتبه ۴۲ SEER، کولر گازی جدید Carrier قطعا به نظر می‌رسد کارآمد است، از این کولر می‌توان در محیط‌های مختلف استفاده کرد و محدودیت کمی برای استفاده از آن وجود دارد. 
این مدل همچنین تصور می‌شود که رطوبت محیط را حس می‌کند و تنظیمات خودکار را برای راحتی بهتر انجام می‌دهد.حسگر مادون قرمز یکپارچه نیز در این کولر گازی هوشمند کریر وجود دارد که بتواند حرکت را حس کند، بنابراین حتی قادر به گفتن این است که شما در منزل هستید یا دور از منزل.  
  حالت گرمایش در انواع کولر گازی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *