کولر قابل حمل 1 ( Cool Air )

از گرمای تابستان خسته شده‌اید؟ Cool Air راه حلی فوری

این محصول انقلابی قول می‌دهد که همه چیز را تغییر دهد …

کولر های قدیمی منصوخ شده‌اند. نصب کردن آنها هزینه‌بر و برای خرید و نگهداری پر هزینه هستند. آنها زشت به نظر می‌رسند و برای تمیز کردن دشوار و پر دردسر هستند. حتی نمی‌توانید آنها را با خودتان در اطراف خانه حرکت دهید و یا آنها را با خود به بیرون ببرید. سوال اینجاست: آیا راه‌حل دیگری هم وجود دارد؟

این محصول راه‌حل قطعی علیه هوای گرم

اکنون ممکن است یک راه‌حل برای مقابله با هوای گرم تابستان وجود داشته باشد. اکنون می‌توانید با توجه به آخرین مطالعات، خرید یک دستگاه تهویه قابل‌حمل جدید، فشرده و مقرون‌به‌صرفه را در نظر بگیرید. نام آن Cool Air است، در حال تغییر روشی است که مردم در طی ماه‌های تابستان با آن مبارزه می‌کنند. اما آیا این واقعا یک وسیله انقلابی است یا مانند وسایل دیگر؟

در ماه‌های تابستان دمای داخلی خانه شما می‌تواند بسیار زیاد باشد. با شدت گرفتن نور خورشید و گرم شدن بی وقفه دمای هوا، به جای روشن گذاشتن کولر در تمامی اتاق‌ها می توانید راه حل بهتری را در نظر بگیرید و زمان آن است که به دنبال چیزی کم حجم‌تر باشید. این دستگاه Cool Air می‌تواند پاسخگو باشد.

طی تحقیقات مشخص گردید که Cool Air به چند دلیل در بسیاری از خانه‌ها به یک وسیله محبوب تبدیل شده است. در درجه اول، قابل‌حمل و جابجایی است. شما می‌توانید آن را به هر اتاق دیگری منتقل کنید و فورا هوای اطراف آن خنک خواهد شد. علاوه بر این، به راحتی هوا را تصفیه می‌کند.

  تمیز کردن فیلترهای کولر گازی

کولر قابل حمل 2 ( Cool Air )

Cool Air چطور کار می کند؟

در ابتدا، Cool Air کاملا پیچیده به نظر می‌رسد، اما از این که استفاده از آن چقدر آسان است، واقعا شوکه شده بودیم. شبیه یک نسخه کوچک‌تر از یک دستگاه تهویه هوای مطبوع استاندارد است. شما فقط مخزن داخلی را با آب پر می‌کنید، سیم برق آنرا به پریز زده، و به آن اجازه می‌دهید تا جادوی خود را به کار ببرد. زمانی که روشن شود، می‌توانید هر ناحیه از خانه خود را در عرض چند دقیقه خنک کنید.

در اصل، این کولر با کلیک روی یک دکمه کار می‌کند و برای استفاده در محیط خانه یا دفتر مناسب بوده و نحوه کار آن هم بسیار ساده است. هوای گرم، خشک و مانده در هر خانه را تهویه کرده و خنک می کند. با اینکه در حال مبارزه با یک نبرد دائمی در برابر گرما است، این واحد کوچک اما قدرتمند، به کار خنک کردن هوای خانه ادامه می‌دهد.

مهم نیست که دمای محیط داخلی اتاق شما چقدر است، این وسیله می‌تواند باعث تسکین فوری شود. علاوه بر این، خرید آن مقرون‌به‌صرفه است. شما می‌توانید با قیمت پایین یک دستگاه خنک کننده بخرید که نیاز به نصب ندارد. Cool Air می‌توانند نحوه خنک کردن خانه‌های شما را تغییر دهد.

کولر قابل حمل 3 ( Cool Air )

چه کسی می‌تواند از Cool Air سود ببرد؟

در تابستان، هر کس می‌تواند از Cool Air سود ببرد. چه شما کارمند اداری باشید و در محل کار بخواهید از آن استفاده کنید، یا مادری دارای کودکان، Cool Air برای شما است.

با این حال، هر کسی که به یک نسیم خنک نیاز دارد این محصول می‌تواند مفید باشد. در اصل، اگر آفتاب تابستان بیش از حد داغ باشد، پس Cool Air همان چیزی است که ممکن است برای زندگی شما مفید باشد.

  10 راه صرفه جویی در انرژی مصرفی کولر گازی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *